בניית פרגולות


צוות הנגרים של צל ודק מומחים בעיצוב ובניית פרגולות מעץ. הקמת פרגולה מעץ בגינה מוסיפה פינת ישיבה לרוב ימות השנה. גם לימי הקיץ החמים וגם לימי החורף הגשומים.

פרגולות מוסיפות אלמנט עיצובי למקום, מעניקות מראה יחודי ויוקרתי ומעלות את ערך הנכס.

הפרגולה, היא בעצם האלמנט המקשר בין האוירה הביתית והנעימה שבתוך הבית לבין האוירה הטבעית והפתוחה שבגינה. כך למעשה נהנים משני העולמות-מן האויר הפתוח, הצמחיה והפרחים ומן ההרגשה החמימה והנעימה של הבית.

פרגולה מעץ איכותי אשר נבנתה באופן מקצועי יכולה להחזיק זמן רב ואתם יכולים להמשיך להנות ממנה במשך שנים ארוכות. לכן, חשוב להיעזר באנשי המקצוע האיכותיים ביותר אשר ידעו להציע את האפשרויות הטובות ביותר.

אנו בחברת צל ודק, עוסקים שנים רבות בבניית פרגולות ובתחום עבודות העץ בכלל. אנו מעסיקים צוות מקצועי בעל ידע וניסיון רב בתחום בניית הפרגולות.
בניית פרגולה משתנה מלקוח ללקוח וישנם גורמים רבים המשפיעים על בחירת הפרגולה המתאימה, כגון: מטרת הפרגולה, מיקום הפרגולה, חשיפת הפרגולה למזגי אויר שונים וקיצוניים, תחזוקה שוטפת, תקציב ועוד.
בעלי המקצוע שלנו מתכננים ומעצבים את הפרגולה יחד איתכם, כך שתענה על כל הציפיות והבקשות שלכם מהפרגולה החדשה.

צוות אנשי המקצוע שלנו יודע להתאים את הפרגולה המושלמת עבור הלקוח, זו אשר תמצה את הפוטנציאל של המרחב לצרכים המדויקים של הלקוח תוך התחשבות בגורמים המשפיעים: רוחות, גשמים, שמש והההשפעה של כל אלו על החומר בטווח הארוך. כמו כן נלקחים בחשבון גודל הפרגולה וזוויות אשר ימקסמו את המרחב, וכן סגנון וצבע שימוזגו באופן מושלם לסביבה בה ממוקמת הפרגולה.

 

למעבר לגלריית פרגולות לחץ כאן

אולי יעניין אותך גם
לייעוץ והזמנות, צלצל עכשיו

שלומי : 0544318338

ניתן לשלוח הודעה דרך הטופס צור קשר הקצר ונחזור אליכם בהקדם

מקורי

שחור

לבן